Kupa e Italise

Donnarumma dhe fati ndalin Lazion, finalistja vendoset në Milano

Lazio dhe Milani u ndanë në barazim pa gola në ndeshjen e parë të fazës gjysmëfinale të Kupës së Italisë, duke shtyrë përcaktimin e finalistes për në sfidën e ardhshme në Milano.

Në “Olimpico” u luajt një sfidë mjaft interesante, ku veçanërisht bardhekaltrit e Simone Inzaghit kërkuan me ngulm një gol sot, por hasën në një formë të shkëlqyer të portierit Gigio Donnarumma.

Herë portieri 20-vjeçar i Milanit dhe herë fati jo në favor të bardhekaltërve, bënë që të mungonte goli në këtë sfidë, ndërsa ylli i momentit te Milani, Krzysztof Piatek, humbi mes fanellave të mbrojtjes laciale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency