Merkato

Donnarumma ngurron të rinovojë, Milani i gjen zëvendësuesin te Barça

Gianluigi Donnarumma vijon të ngurrojë për të hedhur firmën mbi kontratën e re dhe gjasat janë që në verë të largohet nga Milani, ndaj kuqezinjtë kanë nisur menjëherë lëvizjet për të mos u zënë të papërgatitur.

Kështu siç raportojnë mediat spanjolle, dyshja Maldini-Massara kanë kontaktuar me portierin 31-vjeçar brazilian Neto, i cili aktualisht është zëvendësuesi i parë i gjermanit Ter Stegen te klubi i Barcelonës.

Neto në të shkuarën ka qenë pjesë e Fiorentinës dhe Juventusit në Serinë A, por edhe të Valencias në Spanjë, ku ka fituar eksperiencë të mjaftueshme dhe mirëpret një aventurë me fanellën kuqezi të Milanit.

Mediat spanjolle raportojnë se Milani do të provojë ta marrë portierin Brazilian në huazim gjatë verës, duke ruajtur të drejtën e blerjes për një shifër prej 10-15 milionë eurosh, që mund të joshë jo pak Barcelonën.

Kontrata e Donnarummës me Milanin përfundon në fund të sezonit dhe deri tani nuk ka një marrëveshje për rinovim, pasi pretendimet e menaxherit të tij, Mino Raiola, janë shumë më të larta sesa mund të ofrojnë kuqezinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency