Bundesliga

Donte Interin, por futbollisti i përfaqësuses gjermane transferohet te Dortmundi!

Karriera e Nico Schulz, mbrojtësit të majtë që spikatin në grumbullimin e fundit të kombëtares gjermane duke realizuar dhe një gol në fitoren 2-3 ndaj Holandës, do të vazhdojë të jetë në Bundesliga. Edhe pse pak javë më parë lojtari i Hoffenheim u shpreh se ëndërron që në të ardhmen të luajë me Interin, 26-vjeçari ka zgjedhur Borussian e Dortmundit, pasi do të jenë pikërisht verdhezinjtë stacioni i tij i rradhës në karrierë. Nga ato që raportojnë mediat gjermane Schulz do të jetë pjesë e Dortmundit sezonin e ardhshëm pasi klubi nga Signal Iduna Park ka vendosur të paguajë klauzolën e largimit të tij nga Hoffenheim që kap shifrën e 28 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency