La Liga

Dopietë e Moratës, Atl. Madrid fiton pastër dhe konsolidohet në zonën Champions

Atletico e Madridit është vetëm një hap larg sigurimit edhe matematikisht të pjesëmarrjes në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm, pasi mbrëmjen e sotme mposhti Mallorcën me rezultatin e pastër 3-0.

Alvaro Morata ishte protagonist për skuadrën e Simeones, pasi shënoi dy herë në pjesën e parë, ndërsa 10 minuta para fundit ishte Koke që vulosi suksesin, duke shënuar edhe golin e tretë.

Me këtë fitore madrilenët konsolidojnë pozitat në vendin e tretë me 62 pikë, ndërsa Mallorca mbetet në zonën e rënies dhe komplikon maksimalisht mbijetesën, kur kanë mbetur edhe 4 javë nga fundi i kampionatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency