Ligue 1

Dopietë e Neymar, PSG “fluturon” në krye dhe “vret” kampionatin

Braziliani Neymar është rikthyer në formën e tij më të mirë dhe këtë e tregoi edhe mbrëmjen e sotme, teksa mposhti 0-2 Lillen në transfertë dhe çoi në 10 pikë distancën nga vendi i dytë i renditjes në kampionat.

Kryeqytetasit patën kontrollin e lojës gjatë gjithë 90 minutave, ndërsa ishte Neymar që zhbllokoi shifrat në pjesën e parë me 11-metërsh dhe dyfishoi shifrat në fillim të pjesës së dytë.

Momentalisht PSG kryeson kampionatin me 52 pikë, 10 më tepër se Marseille e vendit të dytë, ndërsa llogaritë për titullin duken të mbyllura tashmë dhe shqetësimi i vetëm për kryeqytetasit është “shterpësia” e Icardit që vijon prej 4 javësh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency