Premier League

Dopietë e Salah, Liverpool vrapon drejt rekordit të pikëve

Edhe pse tashmë është shpallur kampion i Anglisë, Liverpooli nuk toleron aspak dhe vijon të fitojë në Premier League.

Skuadra e radhës që provoi fuqinë e kampionëve ishte Brighton, të cilët edhe pse luanin në stadiumin e tyre u mposhtën 1-3.

“The reds” e nisën shumë vrullshëm sfidën dhe duke përfituar edhe nga gabimet në mbrojtje të vendasve, arritën të shënojnë dy gola shumë të shpejtë, me Salah në minutën e gjashtë dhe Henderson në të tetën, duke bërë që ndeshja të marrë një rrjedhë krejt tjetër.

Vendasit shkurtuan diferencën në fundin e pjesës së parë, por vetëm kaq, pasi në të dytën Salah do të vuloste rezultatin në 1-3.

Me këtë fitore, Liverpool shkon në kuotën e 92 pikëve, ndërsa Salah në kuotën e 19 golave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency