Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Dorë për dore me Dani Alvesin, modelja “pajtohet” me brazilianin e dënuar për abuzim seksual

Joana Sanz, bashkëshortja e Daniel Alvesit, konfirmoi se qëndron krah ish-lojtarit, i cili javën e kaluar u lirua nga burgu me kusht, pasi depozitoi si garanci shumën 1 milion euro. Alves pret një vendimin e Apelit pasi shkalla e parë e dënoi me 4 vjet e gjysmë burg për abuzim seksual.

Modelja ka publikuar një foto në rrjetet sociale në të cilën shfaqet dorë për dore me brazilianin.

Lexo edhe: 

Kur u lirua, Alves u akomodua në shtëpinë që të dy ndanin në Barcelonë.

Informacionet e fundit tregojnë se ka qenë një revistë braziliane ajo që ka paguar garancinë për ish-lojtarin, në këmbim të një interviste dhe një reportazhi kur personazh ishte edhe Joana Sanz.

 

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...