Merkato

Dortmund gati të bëjë të mundur rikthimin e Christensen në Bundesliga!

Borussia Dortmund është gati të bëjë një ofertë të rëndësishme për të rikthyer në Gjermani mbrojtësin Andreas Christensen. Lojtari danez nuk është aspak i lumtur te Chelsea pasi nuk luan rregullisht dhe Sarri nuk e shikon si titullar ndaj dhe nuk do të refuzonte kalimin te verdhezinjtë të cilët nuk janë vetëm në garën për 22-vjeçarin. Edhe Juventusi e ndjek prej kohësh por për bardhezinjtë e vetmja mënyrë për ta afruar është huazimi me të drejtë blerjeje, formulë që refuzohet nga drejtuesit e Chelsea-t.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency