Merkato

Dortmund në ndjekje të talenteve, i fundit është një kanadez!

Borussia Dortmund ka politikë të qartë në merkato, është gjithmonë në gjurmë të talenteve shpërthyes në Europë. Emri më I fundit që ka tërhequr interesimin e klubit gjerman është talenti kanadez,  i cili në sezonin e parë me Gent po shkëlqen me 9 gola e 1 asist në 26 ndeshje. David është vetëm 19 vjeç ndërkohë që kaluajtur edhe 3 ndeshje me përfaqësuesen e Kanadasë dhe tashmë në verë mund të bëjë hapin e madh në karrierë duke firmosur për gjigandët e Bundesligës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency