Bundesliga

Dortmundi blindon të shumëkërkuarin Sancho!

Shitja e Pulisiç te Chelsea ka mbyllur përfundimisht çdo mundësi largimi të talentit tjetër, Jadon Sancho nga Borussia Dortmund. Eshtë drejtori sportiv i klubit, Michael Zorc ai që siguron tifozët për qëndrimin e talentit anglez për të cilin në Premier League janë gati të bëjnë çmenduri në merkato. Zorc shpjegoi se Sancho ka talent të jashtëzakonshëm dhe e pret një e ardhme e madhe duke theksuar se në verë nuk do të merret në konsideratë asnjë ofertë për lojtarin 18-vjeçar i cili deri tani në Bundesligë ka shënuar 7 gola e ka dhuruar 10 asiste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency