Merkato

Dortmundi firmos me një tjetër talent anglez!

Sektori i zbulimit të talenteve te Borussia Dortmund është padyshim ndër më të mirët në botën e futbollit. Pas të riut Bellingham që nënshkroi pak javë më parë, verdhezinjtë bëjnë një tjetër goditje teksa rrëmbyen nga Manchester City një nga lojtarët më premtues të futbollit anglez, Jamie Bynoe-Gittens. 16-vjeçari shihet si një tjetër Jadon Sancho për nga karakteristikat dhe drejtori sportiv Zorc tha se lojtari fillimisht do të luajë me ekipin U-19 dhe nuk do të vihet në presion për të debutuar me skuadrën e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency