Bundesliga

Dortmundi gjen pasuesin e Dembele

Nëse Barcelona do të arrijë të blejë Dembele nga Dortmundi, verdhezinjtë e gjetur zëvendësuesin e sulmuesit të kombëtares franceze. Bëhet fjalë për Samu Castillejo të Villarealit, i cili gjithashtu është pjesë e Shpresave të Spanjës. Castillejo është pjesë e nëndetëses së verdhë që nga 2015-ta dhe konsiderohet një sulmues anësor me shumë potencial.

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency