La Liga

Dortmundi nuk e blen, Sociedad i “qetë” për situatën e Isak!

Shpërthimi i Alexander Isak këtë sezon ka bërë që ekipet e mëdha të interesohen për sulmuesin suedez ndërsa nga ana tjetër te Sociedad janë tepër të qetë për të ardhmen e lojtarit. Dortmundi ka një klauzolë që mund ta riblejë këtë vit për 30 milionë euro por jo për ta shitur në një skuadër tjetër ndaj dhe nuk pritet që sulmuesi të rikthehet te verdhezinjtë që e shitën në 2019 për vetëm 6.5 milionë euro. Sa për interesimin e klubeve të tjera, ndryshon situata pasi lojtari ka një klauzolë tjetër prej 70 milionë euro ndaj dhe klubi bask nuk është shqetësuar për situatën e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency