Kupa e Shqiperise

Dovedan: Dita më e lumtur që kur kam ardhur të Bylisi

Veljko Dovedan “në qiellin e shtatë” pas kualifikimit të Bylisit në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Në lidhjen në “Gol pas Goli”, trajneri boshnjak tha se po përjetonte ditën më të lumtur të jetës së tij në krye të Bylisit.

“Është e vërtetë që kjo është dita me e lumtur dhe më e bukur që nga koha kur jam te Bylisi. E kemi marrë shumë seriozisht Skënderbeun në të gjitha ndeshjet me ta, pasi është një skuadër e madhe dhe ka lojtarë shumë të mirë.

Mua si trajner te Bylisi më mban puna e trajnerit që bëj te kjo skuadër, nuk më mban Kapllanaj.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency