Kategoria Superiore

Dovedan: Fitorja më kënaq, nuk duam vetëm mbijetesën

Dy fitoret rradhazi ndaj Skënderbeut dhe Kukësit kanë rritur pritshmëritë në kampin e Bylisit dhe këtë e ka të qartë edhe trajneri Veljko Dovedan për të cilin nuk ka rëndësi se kush shënon.

I kënaqur për lojën apo edhe për 3 pikët?

Kemi bërë një lojë të mirë, dhe kjo na solli fitoren. Jam i kënaqur nga çunat.

Sa ju ndihmon ky rezultat pozitiv?

Ishte një fitore e rëndësishme, sepse të ndihmon nga ana psikologjike në javët e ardhshme.

Portieri dhe Guindo janë golashënuesit më të mirë. Mundët Kukësin dhe Skënderbeun, a do synoni diçka më shumë se mbijetesa?

Nuk ka rëndësi kush shënon gol, rëndësi ka të fitojë ekipi. Normal që trajneri na ndihmon dhe na jep shpresë për më lart. Kjo fitore sot tregoi se për Bylisin, ose do luftojmë për të rezistuar në kategori, apo për të luftuar më lart.

Si ju duket Superiorja?

Futboll cilësor dhe i shpejtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency