Kategoria Superiore

Dovedan: Goli i parë shokues, mbijetesa e vështirë, por do të luftojmë

Trajneri i Bylisit, Dovedan, shpreh keqardhjen për mënyrën se si nisi sfida me Partizanin. Ai gol i shpejtë I të kuqve kushtëzoi vazhdimësinë e lojës së ballshiotëve.

“Ishte një shok mënyra se si e pësuam, aq shpejt. Luanim ndaj një ekipi shumë të fortë si Partizani. Kampionati është i vështirë dhe ne do të luftojmë fort deri në fund.

Rasti i Anthony-t ishte ideal për t’u futur në lojë. Për fat të keq, nuk shënoi dhe më pas shkoi si shkoi. Mbijetesa varet nga ne. Nëse pësojmë gola të tillë, atëherë është e vështirë.

Edhe me Kastriotin pësuam shpejt. Kjo tregon shumë gjëra. Partizani ishte shumë mirë dhe nuk na la të shkonim me forca të shumta në sulm”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency