Kategoria Superiore

Dovedan: Goli i Vllaznisë erdhi nga një faull, me afrimet e reja skuadra do rritet!

Siç ndodh pothuajse gjithmonë, trajneri i Bylisit Dovedan edhe pas ndeshjes ndaj Vllaznisë kishte kontestime për gjykimin. Në intervistën për Gol pas Goli ai theksoi se aksioni për golin e Ardit Hoxhajt nisi me një faull, ndërsa shtoi se me afrimet e merkatos, Bylis do të jetë më konkurues dhe do ta arrijë mbijetesën.

“Goli ka nisur nga një faull. E mbajti me dorën e majtë dhe e rrëzoi, më pas ka dhënë pasin për golin që shënoi Vllaznia. Afrimet? Ne kemi marrë dy futbollistë të mirë, por problemi është se nuk kanë luajtur prej një muaji. Do mundohemi t’i ngremë në nivelin e tyre dhe ta ndihmojnë skuadrën në arritjen e objektivave. Loja e barabartë me kryesuesit? Na duhen 15 ditë, skuadra do të rritet në vazhdim”, përfundoi trajneri i Bylisit, Veljko Dovedan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency