Kategoria Superiore

Dovedan, i drejtpërdrejtë: S’kemi lojtarë për të shënuar

Fjalëpak, por i drejtpërdrejtë me atë që thotë. Trajneri i Bylisit, Dovedan, “vë gishtin në plagë” pa humbjes me Skënderbeun në Ballsh. Sipas trajnerit boshnjak, skuadra po vuan mungesën e lojtarëve cilësorë.
“Na mungojnë lojtarët. Kjo është arsyeja kryesore e humbjes së sotme. Kur nuk mund të shënojmë një gol nga penalltia …. E kam thënë edhe në ndeshjen me Laçin, që kemi problem përpara.
Kemi probleme në pjesën e sulmuese dhe nuk mund të bëjmë dot gol. Me këta lojtarë që kemi është e vështirë të shënojmë. Na duhen lojtarë të tjerë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency