Kategoria Superiore

Dovedan: Na mungoi vetëm goli, t’i marësh pikë Teutës dhe Tiranës sështë pak!

Trajneri i Bylisit Dovedan e ka të qartë se problemi më i madh i skuadrës së tij në këtë fillim sezoni është gjetja e golit. Në intervistën për Supersport pas barazimit 0-0 ndaj Teutës ai theksoi se shumë shpejtë do të afrojnë një sulmues që shënon rregullisht.

“Na mungon goli. Kur Teuta mbeti me 10 lojtarë aktivizuam 2 sulmuesa”.

“Besoj se do të zgjidhim këtë çështje. Presim orën dhe momentin të marrim sulmues. Besoj do ta zgjidhim. Luajmë, krijojmë raste, por për fat të keq nuk arrijmë të shënojmë.”

“Tirana dhe Teuta janë shumë ekipe të forta dhe në fushë ne kemi qenë si të barabartë ndaj tyre”, u shpreh Dovedan në fund të sfidës me Teutën e cila përfundoi 0-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency