Kupa e Shqiperise

Dovedan: Ndikuan lodhja dhe mungesat, nuk kemi bërë përforcimet e duhura

Bylisi i dha lamtumirën Kupës së Shqipërisë në fazën e 1/8-ave të saj, pasi u mposht 1-2 në shtëp0i nga Dinamo, ndërsa trajneri Veljko Dovedan u ankua për kalendarin e ngjeshur dhe merkaton e dobët të bërë këtë verë.

A ka ndikuar kalendari i ngjeshur në eliminimin e skuadrës nga Kupa?
Ndikoi jashtëzakonisht shumë, pasi kemi luajtur 4 ndeshje në 12 ditë dhe ishim të lodhur. Për më tepër, kishim edhe 4-5 dëmtime, ndërsa Dinamo nuk luajti në fundjavë dhe ishte më e freskët.

A ju pyeti presidenti i skuadrës, kur votonte gjithmonë pro bojkotit të Superligës?
Kemi folur me presidentin, por besoj se nuk kemi gjetur lojtarët e duhur në merkato dhe nuk jemi përforcuar aq sa duhet.

Kishte probleme Bylisi, apo ishte Dinamo e fortë?
Kishim probleme me lodhjen, siç e thashë edhe më parë, por kishim edhe 4-5 mungesa të rëndësishme, që ndikuan në ecurinë e takimit sot.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency