MotoGP

Dovizioso paralajmëron Marquez-in për titullin

Andrea Dovizioso ka në dispozicion 4 gara për të rikuperuar 16 pikët disavatazh që ka në klasifikimin e përgjithshëm ndaj Marc Marquez dhe për të realizuar kështu ëndrrën e tij që është fitimi i një kampionati Botëror në MotoGp me Ducatin. Italiani gjithsesi është optimist dhe beson se në Motegi të Japonisë do ta lërë pas spanjollin Marquez në renditje për të rikuperuar pikë të rëndësishme ndaj iberikut në garën për titull. Dovi theksoi se do të luftojë deri në xhiron e fundit të garës së fundit për të zbritur nga froni, kampionin në fuqi të Botës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top