Serie A

Dragowski, pasuesi i Handanovic te Interi!

Bartolomiej Dragowski shikohet si pasusei i Samir Handanovic te Interi. Zikaltrit kanë piketuar pikërisht portierin e Fiorentinës për sezonin e ardhshëm, pasi 36-vjeçari, i cili mban shiritin e kapitenit te kampionët e Italisë do të largohet gjatë verës. Drejtuesit e Interit kanë nisur bisedimet me klubin vjollcë, të cilët shpesh herë kanë deklaruar se 32-vjeçari nuk është në shtije, por kontrata e polakut me klubin toskan përfundon në vitin 2023 dhe për të mos e humbur lojtarin me parameter zero, Fiorentina mund të pranojë ofertën e Interit dhe ta lërë portierin të lirë të transferohet në Milano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency