Ligue 1

Draxler refuzon ofertat, vendos të respektojë kontratën me PSG-në

Julian Draxler e ka marrë vendimin për të ardhmen. Fantazisti gjerman ka zgjedhur të qëndrojë te Paris Saint Germain për të respektuar kontratën që skadon në vitin 2021 dhe më pas të largohet me parametra zero.

26-vjeçari ka marrë përsipër rrezikun që të mos luajë titullar, por duke parë që klubi nuk do të bëjë një merkato agresive lojtari mendon se do të ketë shanse edhe për të. Në drejtim të tij nuk mungojnë ofertat që nga Arsenal, Tottenham, Atl. Madrid dhe Dortmund, por duket se Draxler ka vendosur të qëndrojë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency