Ligue 1

Draxler rinovon me Paris Saint Germain!

Julian Draxler do të vazhdojë të qëndrojë në Paris. Paris Saint Germain zyrtarizoi rinovimin e kontratës me 27-vjeçarin, i cili firmosi deri më 30 qershor të 2024-ës.  Për të qëndruar në  “Parc des Princes”, mesfushri gjerman pranoi ulje të pages, gjithashtu për shkak të dashurisë që ka për Parisin, ai refuzoi një ofertë shumë të mirë nga Bayern Munich. Me ardhjen e Mauricio Pochettinos në krye të ekipit ka ndyrshuar edhe situata e Draxler, i cili nga një lojtar stoli është kthyer në një futbollist të rëndësishëm për formacionin e trajnerit argjentinas, çka solli dhe vendimin e tij për të qëndruar në Paris.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency