Futboll

PSG i ofron Neymarin Barcelonës për 4.5 herë më pak sesa e bleu

E ardhmja e Neymar është shumë e paqartë dhe me deklaratat e bëra së fundmi nga Al-Khelaifi duket se braziliani do duhet të mendojë për një tjetër destinacion.

Mediet nga Spanja po raportojnë se sulmuesi mund të largohet nga Parisi gjatë kësaj vere, ndërsa duket se 30-vjeçari mund të rikthehet te Barcelona.

Agjenti Pini Zahavi theksohet se u ka ofruar brazilianin katalanasve për 50 milionë euro, megjithatë për momentin Barça nuk po e konsideron një mundësi të tillë, kjo për faktin se paga e Neymar është shumë e lartë dhe rikthimi i tij do të nënkuptonte një kosto shumë të lartë shtesë.

Eventet Sportive në SuperSport

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency