Merkato

Drejtori Sportiv i Cagliarit nuk heq dorë nga Nainggolan: Shpresoj ta marrim në janar

Pierluigi Carta u konfirmua në postin e tij si Drejtor Sportiv i Cagliarit, ndërsa në një intervistë për mediat sarde konfirmoi se në janar do të provojë sërish të rikthejë Radja Nainggolan.

Mesfushori belg ishte pranë transferimit te Cagliari edhe në muajin tetor, por gjithçka dështoi, ndërsa Carta pranoi se atëherë nuk ishin kushtet, por në janar gjithçka mund të ndryshojë dhe Nainggolan të veshë sërish fanellën kuqeblu.

“Ne provuam ta sjellim në tetor, por nuk ishin kushtet e duhura, ashtu siç nuk janë edhe tani, megjithatë besoj se deri në janar gjërat mund të ndryshojnë. Mesfushori është i mirëpritur te Cagliari dhe të gjithë e dinë se çfarë mund të japë në fushë, por në tetor nuk mund të rrezikonim financat e klubit për të blerë kartonin e tij”, u shpreh Carta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency