Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Drejtori sportiv i Romës: Lukaku? Të mos bëjmë të njëjtin gabim si me Dybala-n

Ndërhyrja e rëndë ndaj Kouame, merret vendimi për Lukakun
Ndërhyrja e rëndë ndaj Kouame, merret vendimi për Lukakun

Drejtori sportiv i Romës, Tiago Pinto ka folur së fundmi për të ardhmen e sulmuesin Romelo Lukaku.

Në një prononcim për mediet, Pinto theksoi se është ende herët për të folur për këtë temë, duke lënë në pikëpyetje të ardhmen e belgut.

Lexo edhe:

A do të qëndrojë Lukaku? Është shumë herët të flasim për këtë, duhet ta shijojmë deri në fund. Duhet t’i ftoj të gjithë të mos bëjnë atë që bën me Dybalan. Ne nënshkruam me Dybalan dhe një javë më vonë të gjitha pyetjet ishin për klauzolën e tij dhe ai qëndroi. Kemi kohë të flasim për Lukakun, ai është i lumtur këtu dhe po bën mirë, do të shohim”- u shpreh Pinto.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...