Futboll

Drejtuesit e Flamengos zbarkojnë në Itali për Balotellin

Mario Balotelli afrohet gjithnjë e më shumë me Flamengon. E ardhmja e sulmuesit italian i cili sapo ka mbushur 29-vjeç, me shumë gjasa do të jetë sërish e veshur me ngjyrat kuqezi, por këtë herë në kampionatin brazilian, me Supermarion që do të largohet për herë të parë nga Europa. Pas eksperiencave në Ligue 1 në Francë me Nice dhe Marseille, Balotelli është i dyzuar për të ardhmen por më shumë sesa për t’u rikthyer në Itali ish-sulmuesi i Interit dhe Milanit po merr seriozisht në konsideratë hipotezën Flamengo dhe gjasat janë që ky operacion merkatoje të realizohet. Nga sa raportojnë mediat italiane në orët e fundit zëvendëspresidenti i klubit nga Rio De Janeiro Marcos Braz dhe avokati Marcos Motta kanë mbrritur në Itali për të bindur Supermarion me ofertën e tyre dhe ka shumë shanse që sulmuesi të pranojë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency