IPKO Superliga

Drita “blindon” deri në vitin 2022 kapitenin

Dritan e Gjilanit mendon për të ardhmen, përtej situatës së pazakontë ku ndodhet futbolli në Kosovë e jo vetëm për shkak të pandemisë COVID-19. Teksa pas disa ditës në Kosovë do të rinisin garat, skuadra që udhëheq IPKO Superligën ka vendosur të “blindojë” një element shumë të rëndësishëm, siç konsiderohet Ardian Limani.

Kapiteni ka vendosur të firmosë kontratën e re me kohëzgjatje deri në vitin 2022.

Drejtori i përgjithshëm i klubit, Feti Murseli, është shprehur tejet i lumtur pas arritjes se marrëveshjes, duke theksuar se “Ardi Limani është lojtar kyç i ekipit dhe kapiten prej tre vjetësh, çka tregon përkushtimin e tij për klubin e zemrës.”

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency