IPKO Superliga

Drita i rrëmben Skënderbeut mesfushorin Almir Ajzeraj

Lë Kategorinë Superiore për IPKO Superligën e Kosovës. Referenca është për Almir Ajzeraj, i cili largohet nga Skënderbeu për t’iu bashkuar Dritës së Gjilanit. Klubi kosovar në njoftimin zyrtar thekson se 22-vjeçari ka firmosur me “Intelektualët” për 2 vite e gjysmë.

Njoftimi i Dritës

“Klubi jonë FC DRITA sot ka arritur marrëveshje me lojtarin e talentuar Almir Ajzeraj. Ajzeraj ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysmë dhe do të jetë një ndihmesë e madhe për klubin tonë drejt qëllimeve tona.

Ajzeraj më parë ka qenë pjesë e Kosovës U-21 dhe e klubeve kosovare si Flamurtari e Ballkani. Së fundmi ka qenë pjesë e Skënderbeut të Korçës.

Mirë se vjen Almir!”

Almir Ajzeraj bashkohet me ne!Klubi jonë FC DRITA sot ka arritur marrëveshje me lojtarin e talentuar Almir…

Geplaatst door Drita FC op Donderdag 16 januari 2020

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency