IPKO Superliga

Drita merr nga Gjilani edhe Filonit Shaqirin

Drita  Gjilanit vazhdon ta përforcojë me të tjerë elementë cilësorë skuadrën në prag të sezonit të ri. Kampionët në fuqi të Kosovës kanë zyrtarizuar marrëveshjen me Filonit Shaqirin, që është lojtari i tretë që vjen nga radhët e rivalit nga i njëjti qytet.

“Filoniti është shprehur shumë i kënaqur që tani është pjesë e kampionit, dhe është i gatshëm që ta ndihmojë ekipin për sezonin e ri! Mirë se vjen Fila”, shkruhet në njoftimin e klubit.

Shaqiri më parë ka qenë pjesë e Llapit, ndërsa si futbollist është formuar te Prishtina. Drita nga Gjilani më parë e kishte siguruar edhe shërbimet e Betim Haxhimusës dhe Zgjim Mustafës.

Shaqiri, nëse do të integrohet shpejt me skuadrën e re, mund të debutojë në fundjavë ndaj Prishtinë në Superkupën e Kosovës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency