IPKO Superliga

Drita ngriti trofeun e kampionit në Suharekë, ja momentet e festës (fotot)

Drita u kurorëzua si kampione pas ndeshjes kundër Ballkanit në Suharekë, ndonëse titullin e tretë në histori të klubit e kishte siguruar në javën paraprake pas fitores kundër Drenicës dhe barazimit të Gjilanit me Ballkanin. Në ndeshjen e fundit Drita pësoi humbje me Ballkanin me rezultat 2-1, por kjo nuk e prishi aspak festën e gjilanasve, të cilët hynë në ndeshje të relaksuar, duke e ditur se tashmë ishin kampionë. Para ndeshjes futbollistët e Ballkanit nderuan kampionët e rinj, duke i duartrokitur gjatë hyrjes në fushë.

Në ceremoninë e dhënies së trofeut të pranishëm ishin presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ministrja Vlora Dumoshi, sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu, anëtarët e KE-së, Mirsad Çollaku e Naser Ajeti, si dhe mysafirë tjerë. Trofeun e kampionit kapitenit të Dritës, Ardian Limani, ia dorëzuan së bashku ministrja Dumoshi dhe presidenti Ademi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency