IPKO Superliga

Drita “zjarr” në Dukagjin, fiton bindshëm dhe ngjitet në krye

Pas startit me humbje në shtëpi ndaj Ferizajt, Drita e Gjilanit ka bërë autokritikë të fortë, pasi pasditen e sotme arriti të marrë fitoren e dytë radhazi, duke triumfuar me rezultatin e thellë 0-4 në Dukagjin.

Vendasit zhgënjyen tërësisht dhe treguan se janë shumë të dobët për gjilanasit, të cilët shënuan nga dy gola për çdo pjesë, teksa dy herë rrjetën e tundi Xhevdet Shabani, një herë Bujar Shabani dhe një herë Haxhimusa.

Me këtë fitore, Drita ngjitet përkohësisht në krye të renditjes me 6 pikë të plota, ndërsa nesër në orën 16:00 do të zhvillohen edhe 5 ndeshjet e tjera të javës së tretë të IPKO Superligës së Kosovës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency