Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

“Dritë” jeshile nga infermiera, Ibrahimovic gati të bashkohet me skuadrën

Tomori dhe Ibrahimovic po, Bennacer dhe Maignan jo.

Kjo, me pak fjalë është situata e lojtarëve të dëmtuar në shtëpinë e Milan-it.

Mbrojtësi dhe sulmuesi kanë shanse për t’u grumbulluar për ndeshjen kundër Torino-s të premten në mbrëmje, ndërsa mesfushori Bennacer dhe portieri Maignan vështirë se do të jenë të disponueshëm në këtë muaj, pra duke humbur edhe takimin e Champions League kundër Tottenham më 14 shkurt.

Ajo që përbën lajm është se, Zlatan Ibrahimovic mund të grumbullohet për herë të parë këtë sezon të enjten.

Suedezi u stërvit të martën me grupin dhe prania e tij në stol do të tingëllonte gjithashtu si një sinjal i rëndësishëm për skuadrën.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...