Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

Dritë në fund të tunelit, Asani gati për spektakël në Kore

Jasir Asani rikthehet i gatshëm për skuadrën e tij në Korenë e Jugut, Gwangju. Futbollisti i kombëtares nuk kishte marrë minuta në këtë sezon, megjithatë problemet janë hedhur pas krahëve dhe anësori është gati për të dhuruar spektakël në krahun e djathtë.

Asani do të jetë i gatshëm për ndeshjen në transfertë ndaj Gimcheon. Ky është padyshim një lajm shumë i mirë edhe për kombëtaren pasi Asani konsiderohet si një prej titullarëve të Sylvinhos dhe që duhet në formën maksimale për Europianin e verës që zhvillohet në Gjermani.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...