“Dua të luaj, Europiani është para”, portieri shqiptar: S’do të kisha ardhur kurrë këtu…

Me Europianin në fokus për verën e  ardhshme, ka dhe nga ata futbollistë të Kombëtares që kërkojnë rrugëdaljen te merkatoja e janarit për të shkuar në Gjermani në mënyrën më të mirë të mundshme. Është ky rasti i Thomas Strakoshës. Vetëm 2 paraqitje në kampionat për një total prej 134 minutash te Brentfordi, janë vërtet … Vazhdoni me leximin e “Dua të luaj, Europiani është para”, portieri shqiptar: S’do të kisha ardhur kurrë këtu…