Serie A

“Duhen 10 banane për ta ndalur”, analisti pezullohet nga televizioni

Një frazë raciste, e përdorur për të ilustruar konsideratën e lartë ndaj Romelu Lukakut, i ka kushtuar shtrenjtë analistit Luciano Passiranit, që u përjashtua nga studioja e televizionit në Top Calcio 24.

Passirani ishte duke folur për sulmuesin belg të Interit, ndaj të cilit nuk i kurseu elozhet, teksa theksoi se ka forcë fizike dhe kualitet si askush tjetër në Serinë A, por një batutë e fundit, ishte tërësisht e pavend.

“Lukaku në një kundër një të vret, ose duhet të kesh 10 banane që t’ia japësh, për ta ndaluar”, tha Passirani, por pikërisht kjo batutë bëri që të reagonte edhe drejtori i televizionit Fabio Ravezzani, i cili kërkoi ndjesë dhe përjashtoi Passiranin nga emisioni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency