Futboll

Duka dhe Shulku në takimin e UEFA-s për të ardhmen e kompeticioneve në nivel klubesh!

Presidenti Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka dhe Sekretari Përgjithshëm Ilir Shulku, janë duke marrë pjesë në takimin e organizuar nga UEFA me Presidentët dhe Sekretarët e Përgjithshëm të të gjithë Federatave anëtare. Ky takim dy ditor zhvillohet në Budapest.

Në këtë takim të rëndësishëm është diskutuar mbi të ardhmen e kompeticioneve në nivel klubesh që organizon UEFA. 55 federatat anëtare janë informuar për dy takimet që ka zhvilluar Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s me Shoqatën e Klubeve Europiane (ECA) dhe Ligat Europiane, gjatë muajit mars dhe maj të këtij viti. Një tjetër pikë e diskutimeve kanë qënë dhe marrëdhëniet e UEFA-s me qeverinë e futbollit botëror si edhe tema të tjera që ndikojnë në të ardhmen e futbollit europian.

Presidenti Duka dhe Sekretari Përgjithshëm Ilir Shulku kanë zhvilluar disa takime me kolegë europianë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency