Futboll

Duka: Faleminderit për mbështetjen, na presin shumë sfida

Menjëherë pasi Armand Duka u konfirmua për herë të 5-të në krye të FSHF-së, mbajti edhe fjalën përshëndetëse para anëtarëve të Asamblesë së këtij institucioni, të cilët i falënderoi për mbështetjen.

“Jam shumë i emocionuar dhe shumë i lumtur për këtë votëbesim. Njëkohësisht ndjehem edhe me më shumë përgjegjësi, pasi duhet të mendoj dhe të punoj për të shpërblyer besimin e palëkundur të anëtarëve të Asamblesë, për të më dhënë një tjetër mandate në krye të FSHF-së. Në 4 vitet e ardhshme na presin shumë sfida dhe objektiva, për ta çuar akoma më lart futbollin në Shqipëri dhe për t’u përfaqësuar denjësisht edhe në arenën ndërkombëtare”, tha Duka në fjalën e tij pas triumfit

Më pas, Duka foli edhe për Supersport, ku sërish shprehu mirënjohje dhe falënderime për votëbesimin që i dhanë në Asamble.

“Falënderoj të gjithë ata që më besuan, duke më votuar për një tjetër mandat. Falënderoj edhe ata që nxorën në pah kritikat dhe ju them se i kam mbajtur shënim kritikat e tyre, për t’u munduar t’i bëj më mirë gjërat në 4 vitet e ardhshme”, tha Duka

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency