Futboll

Duka te Juventusi për bashkëpunimin me JMedical

Preseidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duke ishte këtë të premte i pranishëm në Selinë e Juventusit në kuadër të bashkëpunimit mes klubit bardhezi, JMedical dhe FSHF-së. Kreu i qeverisë së futbollit shqiptar u prit nga dy administatorët e deleguar të Juventusit, Giuseppe Marotta dhe Aldo Mazzia, në një takim ku ishte i pranishëm edhe  përfaqësuesi i JMedical, Elio Testa. Biseda u fokusua rreth mundësisë së bashkëpunimit të shpejtë në asistencën mjekësore mes FSHF-së, klubit të Juventusit dhe JMedical,  jo vetëm persa i përket ekipeve kombëtare, por të ketë një shtrirje në të gjithë futbollin shqiptar. JMedical është një nga klinikat më të mira sportive me një staf të shkëlqyer mjekësh.

Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të FSHF–së theksohet se:

Vetë kreu i FSHF-së shprehu angazhimin e Federatës së Futbollit për të nisur sa më shpejt një bashkëpunim konkret. Ftesa për një vizitë në Tiranë në një kohë të përshtatshme u mirëprit edhe nga krerët më të lartë të Juventusit dhe pritet që së shpejti të konfirmohet marrëveshja e diskutuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency