Kategoria Superiore

Dunga e Mandiangu mposhtin koronavirusin, Vllaznia e plotë para fillimit të kampionatit!

Vllaznia ishte një nga skuadrat më të prekura nga COVID-19, por tashmë që gjithçka është gati për fillimin e sezonit të ri, trajneri Brdariç ka marrë lajme të mira. Në Shkodër kishin mbetur edhe dy futbollistë që po luftonin me koronavirusin e ata ishin  Ismael Dunga dhe Kristofer Mandiangu, por pas ditës së djeshme edhe këta lojtarë janë vënë në dispozicion të trajnerit Tomas Brdariç. Kështu, tekniku ka fatin e mirë të ketë grupin e plotë para fillimit të kampionatit, i cili është vendosur të startojë të mërkurën më datë katër nëntor, teksa kuqeblutë do të presin Apoloninë në Loro Boriçi, ndërsa në Kupë Vllaznia do të përballet me Devollin të dielën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency