Kategoria Superiore

Duro: Rezultat zhgënjyes, ndëshkohemi nga episodet!

Shpëtim Duro nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin që regjistroi Laçi i tij në sfidën shtëpiake ndaj Skënderbeut. Numri 1 i stolit të kurbinasve theksoi se Laçi nuk e ka ende stofin për t’i mposhtur pa shumë probleme kundërshtarët që qëndrojnë më poshtë se kurbinasit në renditje.

“Sigurisht nuk jam i kënaqur, është zhgënjyes. Luanim në fushën tonë. Nuk e prisja këtë rezultat, bëmë një hap të gabuar”, tha fillimisht Duro, i cili më pas flet për golat e pësuar nga Laçi”.

“Nuk është ndeshja e parë, sigurisht skuadra ka qenë kontakte. Rivalët na kanë goditur me episode, nuk na kanë dominuar. Volumi i lojës ishte më i madh nga ne. U goditëm në një moment ku nuk patëm përqendrim. Me golin ata morën moral”.

“Barazuam dhe kishim mundësi, por minutat kalojnë dhe ndeshja ndërlikohet. Shikoj që ka edhe probleme fizike në momente të veçanta, pasi mungesat kanë qenë disa. Nwabueze nuk është rikuperuar plotësisht dhe gjithçka ka pasur ndikimin e vet”.

“Nuk mund të flitet për eufori. Kam punuar edhe para ndeshjes me Apoloninë. Pas ndeshjes me Kukësin kam thënë se këto janë ndeshjet më të rëndësishme dhe gabuam. Nuk ka diferenca dhe euforia nuk duhet të ketë vend. Disa lojtarë nuk e kanë stofin për të marrë përgjegjësi”, përfundoi  Duro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency