Kategoria Superiore

Duro: Skuadra nuk më tradhtoi, luajtëm ndaj 14 vetëve!

Klodian Duro e komentoi kështu humbjen e Kamzës ndaj Teutës në emisionin Gol pas Goli në Supersport.

U demoralizuat disi?

Mendoj të flasim njëherë për pjesën e parë. Siç luajtëm duke dominuar duhet të shënonim. Mendoj se bëmë gjithçka në mënyrën e duhur si i ka hije një ekipi. Unë e thashë edhe herë ne fundit që do përgatisja një ekip që të përballonim skuadra kundërshtare. Megjithatë unë nuk dorëzohem para asnjë vështirësie, sepse kam kaluar shumë në futboll. Ekipi më i mirë sot në fushë ishte Kamza.

Rezutlati ishte 1 me 3?

Besoj se e patë këtë ndeshje. Luajtëm 11 kundër 14 në pjesën e parë dhe fituam. Pastaj ata futën dhe një sulmues që i ndihmoi edhe më shumë. Puna ime duket në fushë dhe kjo duket qartë.

A u ndjetë i tradhëtuar nga skuadra?

Aspak. Në kushtet kur kundërshtari është i fortë dhe vjen me lehtësi afër 16 tonë gjithçka bëhëet e vështirë. Kam besim te futbollistët e mi dhe do të vazhdojë në rrugën time.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency