Gossip

Dushi “hot” i Valentina Vignalit për kënaqësinë e fansave të saj

Valentina Vignali vazhdon të jetë në qëndër të vemendjes së mediave rozë. Ish basketbollistja italiane e cila tashmë i është përkushtuar plotësisht modelingut, ka çmendur fansat e saj me disa foto që ka postuar sëfundmi në Instagram. Nga një hotel në Vancouver të Kanadasë, bukuroshja italiane për kënaqësinë e fansave të saj ka publikuar ka publikuar disa foto hot teksa lahej në dush. Format super seksi dhe linjat perfekte të trupit të Valentinës të lënë pa fjalë.

To Top