Copa Libertadores

Dy derbi brazilianë në çerekfinale, kualifikohet edhe Gremio

Gremio është skuadra e 8-të dhe e fundit që siguroi një biletë për në çerekfinalet e Copa Libertadores 2019-të. Brazilianët bindën edhe në ndeshjen e dytë ndaj paraguianëve të Libertad madje këtë herë duke fituar me shifrat 0-3 në transfertë dhe rezultat të përgjithshëm 5-0 në favor, Gremio avancoi në çerekfinale aty ku do të sfidojë Palmerias në një tjetër derbi brazilian, pasi çerekfinalja tjetër e gjitha braziliane është ajo mes Flamengos dhe Internacional. E sigurtë që në finalen e madhe të Copa Libertadores 2019-të do të shkojë një skuadër braziliane pasi të 4-ta ekipet braziliane ndodhen në të njëjtin krah të shortit. Në transfertën paraguiane ndaj Libertad, Gremio realizoi tre herë që në pjesën duke mbyllur shumë shpejtë çështjen e kualifikimit. Jean hapi serinë e golave me penallti në minutën e 6-të, ndërsa sulmuesi Andre realizoi dhe dy herë të tjera brenda 45 minutave të para për një fitore të thjeshtë të skuadrës braziliane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency