Kategoria Superiore

Dy gola të shpejtë ndezin derbin, por pjesa e parë mbyllet pa fitues

Ka përfunduar në barazim 1-1 pjesa e parë e derbit të kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, që po zhvillohet nën një atmosferë fantastike në stadiumin “Air Albania”, kua janë mbi 19 mijë tifozë të pranishëm.

Ishte Batha që shënoi i pari duke kaluar në avantazh Tiranën që në minutën e 7’ të takimit, ndërsa Partizani rigjeti barazimin vetëm 4 minuta më vonë me anë të sulmuesit Jurgen Bardhi. Pjesa në vijim ishte mjaft e luftuar nga të dy skuadrat, por topi nuk përfundoi më në rrjetë.

PARTIZANI: Hoxha, Bitri, Boldor, Belica, Idrizi, Trashi, Romero, Hyseni, Melo, Bardhi, Solomon. Trajner: Franco Lerda.
TIRANA: Lika, Vangjeli, Muça, Hoxhallari, Doka, Celhaka, Batha, Halili, Cobinna, Torrasa, Ngo’o. Trajner: Emuanuel Egbo

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency