Futboll

Dy herë në avantazh, por Shkëndija mposhtet nga Vardari

Shkëndija e Tetovës nuk ia ka dalë të marrë pikë në transfertën ndaj rivalëve të urryer, Vardarit. Ndonse kaluan dy herë në avantazh, tetovarët nuk ditën të ruajnë rezultatin dhe u mposhtën me shifrat 4-2. Pjesa e parë përfundoi 0-1, për Shkëndijën, pas golit të shënuar nga Junior, ndërsa vendasit barazuan në fillim të pjesës së dytë, më anë të Felipe, me 11 metërsh.

Ibrahimi kaloi edhe një herë në avantazh skuadrën shqiptare, në minutën e 64-t, ndërsa më pas, Vardari shënoi 3 gola dhe vulosi shifrat 4-2. Kjo ishte humbja e parë e Shkëndijës në këtë sezon, pas 8 fitoreve dhe 1 barazimi. Gjithsesi tetovarët vazhdojnë të qendrojnë në krye të klasifikimit me 25 pikë, ndërsa Vardari i vendit të dytë ka vetëm 19 pikë, por me 2 ndeshje më pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency