Premier League

Dy kampionë Europe në merkato, Liverpooli i lë të lirë

Vetëm pak ditë pasi u shpallën kampionë Europe me Liverpoolin, Daniel Sturridge dhe Alberto Moreno do të duhet të bëjnë gati valixhet, për të kërkuar një tjetër skuadër për të vijuar karrierën e tyre.

Kjo pasi kontrata e tyre me “The Reds” përfundon më 30 qershor të këtij viti dhe Liverpool ka vendosur t’i lërë të lirë, duke mos u ofruar një kontratë të re për sezonet në vijim.

Sulmuesi anglez Sturridge ka adhurues të shumtë në Premier League dhe jo vetëm, por problemi i tij janë dëmtimet e shpeshta, që nuk garantojnë vazhdimësi.
Megjithatë, tani që është lojtar i lirë, pritet që disa klube të nxitojnë t’i bëjnë ofertën, për ta bërë pjesë të organikës së tyre.

Ndryshe paraqitet situata e mbrojtësit spanjoll Alberto Moreno, i cili vërtetë ka luajtur pak vitet e fundit me Klopp, por është vetëm 26 vjeç dhe ka shumë klube që janë gati të vënë bast mbi të ardhmen e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency