Merkato

Dy klube turke duan Albi Dokën, Gorica gati ta shesë!

Albi Doka, mund të ndërrojë sërish skuadër në merkaton e janarit. Pas kalimit në verë nga Tirana te Gorica në Kroaci, talenti kuqezi ka spikatur menjëherë me paraqitjet e tij te skuadra kroate dhe ka ngjallur interesin e dy skuadrave të Superligës turke, dy ekipeve që pozicionohen në pjesën e sipërme të tabelës. Nga sa raportojnë mediat kroate Gorica mund të vendosë ta shesë anësorin shqiptar i cili vlerësohet nga transfermarkt 1 miljonë euro. Alanyaspor dhe Trabzonspor janë dy klubet e Superligës turke që interesohen për shërbimet e Albi Dokës dhe Gorica nga shitja e ish futbollistit të Tiranës do të synojë të përfitojë nga 600 deri në 800 mijë euro. Albi Doka në këtë sezon është aktivizuar në 9 takime me Gorican duke shënuar dhe 1 gol, ndërsa ka debutuar edhe kombëtaren kuqezi në sfidat e Nations League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency