Conference League

Feyenoord niset për në Shqipëri, Roma prezanton dhomën në “Air Albania”

Ethet e finales së Conference League të datës 25 maj kanë nisur të ndjehen gjithnjë e më shumë në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Stadiumi Air Albania dhe Tirana do të kthehen në epiqendrën e Europës, ndërsa pritet të mbërrijnë me qindra mijëra italianë dhe holandezë.

Ndërkaq, në përgatitjet e fundit janë edhe dy klubit me Feyenoord që në Twitter ka treguar se tashmë është nisur për në Tiranë.

Nga ana tjetër, klubi i Romës po ashtu nëpërmjet Tëitter ka zbuluar për tifozët e saj, dhomën e zhveshjes që të besuarit e trajnerit Jose Mourinho do të kenë në stadiumin Air Albania ndërsa italianët kanë nisur të numërojnë minutat që i ndajnë nga ndeshja finale.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency